Hakkımızda

Home/Hakkımızda

2002 yılında Çalış Makina – Emrullah Çalış adı altında kurulan firmamız, Hasan, Bekir, Hüseyin kardeşlerin birlikte çalışmaları ile giderek uzmanlaşmış ve gelişmiştir.

Çalış Makina kendi ismiyle bugün sanayi dikiş makinaları, yedek parçaları ve servis hizmetleri ile faaliyetini sürdürmektedir. 2011 yılında ithalata başlayan firmamız bugün geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Gelişme ve büyüme aşamasında markalaşmaya gidilmesi gerektiğine inandığımız için “CLS” markamız adı altında oluşum çalışmalarına başladık. Gerek makinalarımızda gerek yedek parçalarımızda teknisyenlerin denemeleriyle onayladıkları ürünlerimizi markamızı kullanarak müşterilerimize sunduk. Firmamız öncelik olarak dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmayı ilke edinmiştir.

Tekstil sektöründe yedek parça ve servis hizmetini başarıyla sağlayan firmamız daha yenilikçi ve daha pratik çözümler ile müşterisine cevap verebilmektedir. Güneşli Bağcılar İstanbul’da olan firmamız son bir yıl içerisinde Anadolu’ya açılan satışlarımıza da en kısa sürede başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Sorunlarınızı birlikte çözmek için sizlerle bir adım daha öteye….