Kurumsal

Tarihçe

2002 yılında Çalış Makina – Emrullah Çalış adı altında kurulan firmamız, Hasan, Bekir, Hüseyin ÇALIŞ kardeş ortakların birlikte çalışmaları ile giderek uzmanlaşmış ve gelişmiştir.

Çalış Makina kendi ismiyle bugün sanayi dikiş makinaları, yedek parçaları ve servis hizmetleri ile faaliyetini sürdürmektedir. 2011 yılında ithalata başlayan firmamız bugün geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Gelişme ve büyüme aşamasında markalaşmaya gidilmesi gerektiğine inandığımız için “CLS” markamız adı altında oluşum çalışmalarına başladık. Gerek makinalarımız da gerek yedek parçalarımızda teknisyenlerin denemeleriyle onayladıkları ürünlerimizi markamızı kullanarak müşterilerimize sunduk. Firmamız öncelik olarak dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Çalış Makina olarak, değerli çalışanlarımızla birlikte müşteri memnuniyetini sağlamak. Kültürel değerler ve kalite standartları çerçevesinde Uluslararası güvenilir ve seçkin elçisi olmak.

Vizyonumuz

Firmamız uluslararası hizmet ve ürün kalitesiyle pazarlarda 1. Tercih olup sürekliliği sağlamak.

Kalite Politikalarımız

Verdiğimiz hizmetlerde tüm yasal gereklilikleri yerine getirerek, müşterilerimizin hizmet ve kullanımına sunmak,

Ürün ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak; global çapta rekabet edebilir ürünleri yerli üretim avantajı ile piyasaya sunmak,

Hizmetlerimiz

Çalış Makina ile çalışırken tüm müşterilerimizin etkileyici profesyonellik seviyesini tecrübe etmelerini istiyoruz. Tüm hizmetlerimiz, sizin hızlı ve güvenli bir şekilde ürünlerinize ulaşmanız için. Size en iyi ürünleri ve en yüksek kalitede müşteri hizmetini sağlayabilmemiz için bize güvenebilirsiniz.

Emrullah Çalış

CEO

Hasan Çalış

Sales

Bekir Çalış

Project Manager